Menu
 • Zavolejte nám +420 777 335 840

 • Sídlo Wilsonova 368, 539 01 Hlinsko

 • Napište nám ludek.puchyr@dalu.cz

O nás

Společnost DALU, s.r.o. vznikla v roce 2000, jako obchodní firma zaměřená na mezinárodní obchod. Od roku 2008, kdy společnost vstoupila do odvětví fotovoltaiky, se zabývá prodejem fotovoltaických panelů, výstavbou fotovoltaických elektráren, realizací fotovoltaických systémů „na klíč“ a prodejem komponentů pro fotovoltaiku. Naší hlavní prioritou je profesionální přístup a spokojenost našich zákazníků.

fotovoltaika

úspory energií

servisní činnost

Kogenerační jednotky

zateplování fasád

zabezpečovací systémy

parc_fotovoltaic_global

Novinky

Představujeme Vám novou webovou prezentaci naší společnosti Dalu s.r.o. Najdete zde všechny naše služby, můžete si prohlédnout reference a případně se těšíme na Váš kontakt.

Řekli o nás

 • Obecní úřad Psáry

  Psáry

  Zde jsme prováděli kompletní zateplení obvodových stěn včetně výměny oken a dveří a zateplení střechy včetně montáže PVC folie. Akce proběhla na podzim roku 2014 bez připomínek zákazníka.

 • Střední škola elektrotechniky a strojírenství

  Jesenická 1,106 00 Praha 10

  Realizace probíhala v létě roku 2014. Jednalo se o realizaci energetických úspor – zateplení objektu B a propojovacího krčku-obvodový plášť a střecha. Celková plocha zateplovaných obvodových stěn byla 1 450 m² a střech 1 750 m². Práce probíhaly podle harmonogramu a ke spokojenosti investora.

 • Stavební práce – realizace úspor energií, policie ČR

  Na Spravedlnosti 2516, Pardubice

  Jednalo se o náročnou zakázku trvající 6 měsíců. KZS bylo provedeno certifikovaným systémem od společnosti Baumit. Celková plocha zateplovaných obvodových stěn byla 9 500 m². Součástí rekonstrukce byla částečná výměna oken a dveří a zateplení části střech o celkové ploše 1 500 m². Zakázka proběhla bez větších problémů v předem stanovených termínech a k plné spokojenosti investora.